Czym dla nas lwiątek jest karate i dlaczego warto dołączyć do ekipy Raiona⁉️👉Prosto z samego serca na te pytania odpowiedzieli zawodnicy w naszym nowym, promującym filmiku‼️ Mijajający już sezon nie należał do najlepszych. Był to czas rozłąki na pare miesięcy, odwołane wyjazdy, turnieje, zgrupowania… Ten ciężki czas pokazał nam, że mimo przeciwności losu potrafimy być nie do zdarcia! Tak jak nie jeden z nas powtarza- karate uczy WYTRWAŁOŚCI❗️ Ta cecha pozwoli nam osiągnąć jeszcze wiele- razem❗️❤ Przed nami nowy sezon, nowe wyzwania, nowe cele… Jeśli chcesz znaleźć w sobie wojownika i odkryć siebie na nowo to dobrze trafiłeś❗️U nas na treningu sprawdzisz siebie i naprawdę dużo się o sobie dowiesz. Jak reagujesz na sukces/porażkę, czy jesteś sumienny, czy jesteś życzliwy, jak reagujesz na agresję, czy potrafisz się kontrolować, czy potrafisz planować i realizować plany, czy masz zdolności przywódcze, czy potrafisz obronić siebie/bliskich… Karate zmienia psychikę, czy tego chcesz czy nie. Staniesz się pewny siebie, będziesz znał swoje możliwości, pozbędziesz się zbędnej agresji czy życiowej frustracji. Sala treningowa działa jak najlepsza terapia. Zaczniesz się więcej śmiać i przestaniesz się przejmować pierdołami. (potwierdzone info 😛 ) A dlaczego akurat Raion❓Koniecznie zobacz filmik poniżej❗️Zostaw lajka, udostępnij, namów znajomych, rodzeństwo, rodziców na trening i pakuj torbę❗️Czekamy na Ciebie na sali treningowej. Tu każdy przyjmie z otwartymi rękoma! Niezależnie od wieku i poziomu aktywności fizycznej❗️Więcej informacji na temat działalności klubu i treningów uzyskasz na spotkaniu, które odbędzie się 3 września o godzinie 19:00 w Szkole Podstawowej w Dominowie. Odpowiemy na wszystkie pytania❗️Bardzo dziękujemy wiktoREC za wykonanie tak wspaniałej roboty❗️Polecamy tego Pana! Profesionalista w swoim fachu. Mamy nadzieje, że jeszcze nie jeden projekt razem ogarniemy❗️📸🎥 Pozdrawiamy serdecznie naszego partnera technicznego Bodo Professional, który tworzy najlepsze ubrania dla naszych zawodników❗️🥋 Dziękujemy równiez Agencji Reklamowej Anakonda ze Środy Wielkopolskiej , która wspomaga nasz klub od strony reklamowej tworząc banery oraz plakaty! 🧾📊💌📌📝 Jeszcze raz bardzo wszystkim dziękujemy za wsparcie i liczymy, że w nowym sezonie uda nam się podjąć współprace z innymi osobami, które będą chciały wesprzeć finansowo rozwój naszych wspaniałych karateckich Lwiątek! ❤🦁