W dniach od 10-13 września w Szczecinie odbył się Puchar Świata w Karate WUKF na którym można było zobaczyć reprezentantów Klubu Karate Raion Giecz- Dominowo gdzie dumnie mogli reprezentować oni barwy narodowe. Była to ogromna radość rywalizacji, ponieważ sytuacja z pandemią wykluczyła nas z jakichkolwiek startów na dłuższy czas.

Nasze lwy nie próznowały i do swojej kolekcji dołożyły mnóstwo medali. Wiekszość z nich startowała nawet w czterech konkurencjach:

Ada Kostecka: brąz w kumite indywidualnym, 2x brąz w kumite drużynowym
Zofia Malek: brąz w kumite indywidualnym, 2x brąz w kumite drużynowym
Tobiasz Podgórski: brąz w kumite indywidualnym
Adam Brzostowicz: srebro w kumite indywidualnym, srebro w kumite indywidualnym open, srebro w kumite drużynowym, brąz w kumite drużynowym
Tomasz Brzoskowski: srebro w kumite drużynowym, brąz w kumite drużynowym, 2x brąz w kumite indywidualnym
Marcin Brzóstowicz: 2x brąz w kumite indywidualnym, srebro w karate drużynowym, brąz w kumite drużynowym
Zofia Kowalewska: złoto w kumite druzynowym, srebro w kumite indywidualnym
Matylda Wróblewska: srebro w kumite drużynowym
Fabian PodgórskiBrązowy medal kumite drużynowe rotation, Brązowy medal kumite drużynowe shobu sanbon
Weronika PrzewoźniczakSrebrny medal w kumite drużynowe shobu sanbon, Brązowy medal w kumite drużynowym rotation ,Brązowy medal w kumite indywidualnym
Maria Kowalewska: Srebrny medal kumite drużynowe shobu sanbon, Brązowy medal kumite drużynowe rotation, Brązowy medal kumite indywidualne OPEN
Amelia FedorowiczBrązowy medal kumite druzynowe rotation, Srebrny medal kumite indywidualne 60+
Zofia Fedorowicz:medal brązowy w kumite shobu sanbon i drugi brązowy medal w kumite druzynowe rotation .
Aleksandra Zgórecka– 2x złoto w kumite drużynowym, srebro w kumite indywidualnym wagowym, brąz w kumite indywidualnym open.
Zawody miały duży rozgłos! Naszą trenerkę można było zobaczyć i usłyszeć w TVP Szczecin.
Turniej dostarczył nam wiele emocji i pokazał jak zgraną drużyną możemy być.
 Poza pozytywnymi wspomnieniami, do domu zabieramy ze sobą ogrom przemyśleń i zdarte gardła, które z radością zdzieraliśmy dopingując się wzajemnie.
 Dzięki turniejom ciagle się kształtujemy, ciagle zdobywamy nowe doświadczenie nie zależnie od tego czy staniemy na podium czy nie. Ten turniej to dawka całej masy doświadczeń dla każdego z nas dzięki której chcemy jeszcze bardziej pracować nad sobą i udoskonalać się by być coraz lepszymi. Jedno jest pewne z taką rodzinną drużyną jesteśmy w stanie osiągnąć szczyty.
Bardzo dziękujemy Powiatowi Średzkiemu za wsparcie finansowe dla naszych zawodników, którzy brali udział w Pucharze Świata w Szczecinie! Cieszymy się, że chętnie wspieracie młode talenty, które reprezentują naszą okolice !