24.04.2021 w hali sportowej w Legnicy zostały przeprowadzone XXX Mistrzostwa Ziemi Legnickiej w Karate Olimpijskim – turniej kwalifikacyjny do Mistrzostw Polski. Rywalizacja odbyła się pod patronatem Polskiego Związku Karate. Warto wspomnieć, że był to nasz pierwszy start w tym związku sportowym. Mimo przeciwności losu związanych z trudną sytuacją pandemiczną, udało nam się zdobyć medale i dobrze zaprezentować nasz klub. Pokazaliśmy, że dobre wyniki udaje się uzyskać nawet zamieniając salę treningową na stadion. Oliwia Pikulik dzielnie wywalczyła brązowy medal w swojej indywidualnej konkurencji 🥉 Maria Kowalewska indywidualnie zdobyła srebrny medal 🥈 Zofia Małek, Patrycja Adaszak, Zofia Kowalewska, Zofia Fedorowicz, Weronika Przewoźniczak, Amelia Fedorowicz niestety bez medali, ale za to z dobrze wyciągniętymi wnioskami i dumą ze swoich walk! 15.05 br. ruszamy na drugie zawody kwalifikacyjne w Łodzi 💪🏻