Aleksandra Zgórecka

Trener II Klasy Karate ( Polski Związek Karate) stopień II Dan. Założycielka Klubu Karate Raion Giecz. Studentka wychowania fizycznego o profilu gimnastyki korekcyjno kompensacyjnej, animatorka zabaw dla dzieci, opiekunka kolonijna. Wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski, Europy i Świata, walczyła w federacjach min. WUKF, WKF, SKDUN, FUDOKAN, JKA. Aktualnie przygotowuje się do pierwszej walki zawodowej na świecie w federacji WUKF PROFESSIONAL KARATE Dublin 2021.

Jacek Kruk

Trener I Klasy Karate. ( Polski Związek Karate) IV DAN. Trener z ponad 20 letnim doświadczeniem. Sześciokrotny Mistrz Polski w kumite. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski, wielokrotny reprezentant kraju na Mistrzostwach Europy i Świata. Wychował Mistrzów Polski, Europy i Świata, oraz medalistów Mistrzostw Polski Europy i Świata. Kierownik i opiekun kolonijny. Aktualny trener Aleksandry Zgóreckiej.

Maria Kowalewska

Instruktorka Karate ( Polski Związek Karate) Stopień I DAN, młoda, pełna zapału rozwijająca się instruktorka i zawodniczka. Wielokrotna medalistka turniejów na arenie wojewódzkiej, ogólnopolskiej, Polskiej oraz międzynarodowej. Aktualna Mistrzyni Świata w Karate federacji WUKF Bratysława 2019.

Michał Wiśniewski

Trener zajęć ogólnorozwojowych w Raionie. Nauczyciel Wychowania Fizycznego, instruktor dyscypliny sportu lekkoatletyki, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu. W sowim dorobku sportowym posiada wiele zwycięstw w biegach na bieżni, ulicznych i przełajowych. Mistrzostwo Makroregionu Północno Zachodniego w biegach przełajowych pozwoliło mu dostać się do Kadry Polski. Wielokrotny uczestnik Mistrzostw Polski w latach juniora młodszego posiadał II wynik w Polsce w biegu na 2000 z przeszkodami. Pięciokrotny zwycięstwa Biegu Lechitów. Trzykrotny laureat konkursu im. Karola Hofmana Współzawodnictwo Nadziei Olimpijskich w Wielkopolsce organizowanych przez Wojewódzki Urząd Marszałkowski w Poznaniu. Od dwudziestu lat Ratownik Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Posiada liczne kursy i patenty w tym i.im żaglarza jachtowego, sternika motorowodnego, kurs płetwonurków. W 2019 roku zdobył Mistrzostwo Polski w Biegu na dystansie 10 km Służb Mundurowych.

Kinga Pawlak

Psycholog klubowy, coach, terapeuta i trener rozwoju osobistego i zawodowego. Ukończyła szkolenia terapeutyczne w nurcie psychoterapii poznawczo-behawioralnej i psychoterapii akceptacji i zaangażowania ACT. Od kilku lat współpracuje z organizacjami biznesowymi, sportowcami jak i osobami indywidualnymi.