Aleksandra Zgórecka

Pełna pasji trenerka II klasy karate, założycielka naszego klubu. Pierwsza na świecie kobieta startująca w Professional Karate w formule full contact, wielokrotna medalistka i zwyciężczyni mistrzostw świata, Europy oraz Polski. Doświadczona w pracy z dziećmi nauczycielka wychowania fizycznego oraz pedagog. Opiekun oraz kierownik wypoczynku zawsze dopina wyjazdy oraz obozy na ostatni guzik!

Maria Kowalewska

Młoda instruktorka i czynna zawodniczka naszego klubu stale kształcąca się i rozwijająca swoje doświadczenie zarówno na macie, jak i w pracy z dziećmi. Aktualna brązowa medalistka kategorii 18-20 lat na XI Mistrzostwach Świata karate WUKF w Dundee, Szkocja 2023. Opiekunka kolonijna i studentka fizjoterapii.

Dawid Pszeniczka

Początkujący instruktor oraz aktualny brązowy medalista XI Mistrzostw Świata karate WUKF w Dundee, Szkocja 2023. Pełen charyzmy jest gotów zaprowadzić najmłodszych zawodników na szczyty karate! Czynny zawodnik z pokaźnym dorobkiem sukcesów na arenie ogólnopolskiej oraz międzynarodowej. Opiekun kolonijny, który dba o komfort i niezapomnianą przygodę dzieci na corocznych obozach letnich karate.